
George Town Traditional George Town Arm Chair, Set Of 2, Cherry Finish By Benzara
Intricate Carvings Adorn The Exterior While Complimented With A Sophisticated Cherry Finish. The Arm Chairs Provide You The Ultimate Comfort.
Specifications
| Product Dimensions: | 42 H x 26 W x 26 L |
| Product Material: | Fabric Solid Wood Wood Veneer & Others |
| Product Color: | Cherry |
| Product Assembly: | No |
| Product SKU: | BM131215 |
| Product UPC: | 842822139564 |
| Brand: | Benzara |
| Ship Type: | Small Package |
Features and Benefits
| Solid Wood, Wood Veneer & Others |
| Cherry Finish |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $1,078.67
-65%$1,078.67
$377.53More Images


George Town Traditional George Town Arm Chair, Set Of 2, Cherry Finish By Benzara
Intricate Carvings Adorn The Exterior While Complimented With A Sophisticated Cherry Finish. The Arm Chairs Provide You The Ultimate Comfort.
Specifications
| Product Dimensions: | 42 H x 26 W x 26 L |
| Product Material: | Fabric Solid Wood Wood Veneer & Others |
| Product Color: | Cherry |
| Product Assembly: | No |
| Product SKU: | BM131215 |
| Product UPC: | 842822139564 |
| Brand: | Benzara |
| Ship Type: | Small Package |
Features and Benefits
| Solid Wood, Wood Veneer & Others |
| Cherry Finish |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Intricate Carvings Adorn The Exterior While Complimented With A Sophisticated Cherry Finish. The Arm Chairs Provide You The Ultimate Comfort.
Specifications
| Product Dimensions: | 42 H x 26 W x 26 L |
| Product Material: | Fabric Solid Wood Wood Veneer & Others |
| Product Color: | Cherry |
| Product Assembly: | No |
| Product SKU: | BM131215 |
| Product UPC: | 842822139564 |
| Brand: | Benzara |
| Ship Type: | Small Package |
Features and Benefits
| Solid Wood, Wood Veneer & Others |
| Cherry Finish |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























