
Fully Upholstered Grey Fabric Dining Chair On Casters By Homeroots
Fully Upholstered Grey Fabric Dining Chair on Casters|Fully Upholstered Grey Fabric Dining Chair on Casters
Specifications
| Product Category: | Dining Chairs |
| Product Dimensions: | 26.3in W x 19.8in D x 31.8in H |
| Product Material: | Jute |
| Product Color: | Grey |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822852362 |
| Product SKU: | 380435 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Grey Fabric Dining Chair Casters |
| Upholstered Grey Fabric Dining Chair |
| Fabric Dining Chair Casters |
| Fully Upholstered Grey Fabric Dining |
| Grey Fabric Dining Chair |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $830.76
-65%$830.76
$290.77More Images







Fully Upholstered Grey Fabric Dining Chair On Casters By Homeroots
Fully Upholstered Grey Fabric Dining Chair on Casters|Fully Upholstered Grey Fabric Dining Chair on Casters
Specifications
| Product Category: | Dining Chairs |
| Product Dimensions: | 26.3in W x 19.8in D x 31.8in H |
| Product Material: | Jute |
| Product Color: | Grey |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822852362 |
| Product SKU: | 380435 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Grey Fabric Dining Chair Casters |
| Upholstered Grey Fabric Dining Chair |
| Fabric Dining Chair Casters |
| Fully Upholstered Grey Fabric Dining |
| Grey Fabric Dining Chair |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Fully Upholstered Grey Fabric Dining Chair on Casters|Fully Upholstered Grey Fabric Dining Chair on Casters
Specifications
| Product Category: | Dining Chairs |
| Product Dimensions: | 26.3in W x 19.8in D x 31.8in H |
| Product Material: | Jute |
| Product Color: | Grey |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822852362 |
| Product SKU: | 380435 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Grey Fabric Dining Chair Casters |
| Upholstered Grey Fabric Dining Chair |
| Fabric Dining Chair Casters |
| Fully Upholstered Grey Fabric Dining |
| Grey Fabric Dining Chair |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























