
Fully Upholstered Cream Toned Fabric Dining Chair On Casters By Homeroots
Fully Upholstered Cream-Toned Fabric Dining Chair on Casters|Fully Upholstered Cream Toned Fabric Dining Chair on Casters
Specifications
| Product Category: | Dining Chairs |
| Product Dimensions: | 26.3in W x 19.8in D x 31.8in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Cream |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822852263 |
| Product SKU: | 380445 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Toned Fabric Dining Chair Casters |
| Cream Toned Fabric Dining Chair |
| Fabric Dining Chair Casters |
| Toned Fabric Dining Chair |
| Upholstered Cream Toned Fabric Dining |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $560.89
-65%$560.89
$196.31More Images







Fully Upholstered Cream Toned Fabric Dining Chair On Casters By Homeroots
Fully Upholstered Cream-Toned Fabric Dining Chair on Casters|Fully Upholstered Cream Toned Fabric Dining Chair on Casters
Specifications
| Product Category: | Dining Chairs |
| Product Dimensions: | 26.3in W x 19.8in D x 31.8in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Cream |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822852263 |
| Product SKU: | 380445 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Toned Fabric Dining Chair Casters |
| Cream Toned Fabric Dining Chair |
| Fabric Dining Chair Casters |
| Toned Fabric Dining Chair |
| Upholstered Cream Toned Fabric Dining |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Fully Upholstered Cream-Toned Fabric Dining Chair on Casters|Fully Upholstered Cream Toned Fabric Dining Chair on Casters
Specifications
| Product Category: | Dining Chairs |
| Product Dimensions: | 26.3in W x 19.8in D x 31.8in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Cream |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822852263 |
| Product SKU: | 380445 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Toned Fabric Dining Chair Casters |
| Cream Toned Fabric Dining Chair |
| Fabric Dining Chair Casters |
| Toned Fabric Dining Chair |
| Upholstered Cream Toned Fabric Dining |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























