
Framed Cooking Print Under Glass By Kalalou
Kitchen accouterments make up this colorful print. The perfect gift for your family chef! Wooden frame, white matte, and primary colors go with any decor. This print is handmade.
Specifications
| Product Dimension: | 16" L x 1" W x 20" H |
| Product Color: | Multi |
| Product Material: | Wood/Glass/Paper |
| Product Finish: | Wood |
| Product SKU: | CMK1193 |
| Product UPC: | 841628194531 |
| Shipping Freight: | No |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Care Instructions - Wipe clean with a lint free, dry cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $97.95
-65%$97.95
$34.28More Images



Framed Cooking Print Under Glass By Kalalou
Kitchen accouterments make up this colorful print. The perfect gift for your family chef! Wooden frame, white matte, and primary colors go with any decor. This print is handmade.
Specifications
| Product Dimension: | 16" L x 1" W x 20" H |
| Product Color: | Multi |
| Product Material: | Wood/Glass/Paper |
| Product Finish: | Wood |
| Product SKU: | CMK1193 |
| Product UPC: | 841628194531 |
| Shipping Freight: | No |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Care Instructions - Wipe clean with a lint free, dry cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Kitchen accouterments make up this colorful print. The perfect gift for your family chef! Wooden frame, white matte, and primary colors go with any decor. This print is handmade.
Specifications
| Product Dimension: | 16" L x 1" W x 20" H |
| Product Color: | Multi |
| Product Material: | Wood/Glass/Paper |
| Product Finish: | Wood |
| Product SKU: | CMK1193 |
| Product UPC: | 841628194531 |
| Shipping Freight: | No |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Care Instructions - Wipe clean with a lint free, dry cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























