
Four Rustic Iron Hanging Bells With Rope (Min 2) By Kalalou
Add a little jingle to your door this Christmas! Made of four iron bells on a rope, this rustic door hanger will greet your guests with an abundance of holiday cheer!
Specifications
| Product Dimension: | 26"t |
| Product Material: | Iron/Rope |
| Product Finish: | Distressed |
| Product Color: | Gold |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | NKC3786K |
| Product UPC: | 841628147476 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $115.95
-65%$115.95
$40.58Four Rustic Iron Hanging Bells With Rope (Min 2) By Kalalou
Add a little jingle to your door this Christmas! Made of four iron bells on a rope, this rustic door hanger will greet your guests with an abundance of holiday cheer!
Specifications
| Product Dimension: | 26"t |
| Product Material: | Iron/Rope |
| Product Finish: | Distressed |
| Product Color: | Gold |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | NKC3786K |
| Product UPC: | 841628147476 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Add a little jingle to your door this Christmas! Made of four iron bells on a rope, this rustic door hanger will greet your guests with an abundance of holiday cheer!
Specifications
| Product Dimension: | 26"t |
| Product Material: | Iron/Rope |
| Product Finish: | Distressed |
| Product Color: | Gold |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | NKC3786K |
| Product UPC: | 841628147476 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























