
Forged Iron Five Taper Candelabra By Kalalou
Make this forged iron candelabra with wavy candlesticks the center of your holiday table. It holds five taper candles. Spice up an old arrangement with this new piece.
Specifications
| Product Dimension: | 12.5" L x 9.5" W x 24" H |
| Product Material: | Forged Iron |
| Product Finish: | Matte |
| Product Color: | Black |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | NELE1001 |
| Product UPC: | 8416281103567 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| 5 Taper Holders |
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $87.95
-65%$87.95
$30.78More Images


Forged Iron Five Taper Candelabra By Kalalou
Make this forged iron candelabra with wavy candlesticks the center of your holiday table. It holds five taper candles. Spice up an old arrangement with this new piece.
Specifications
| Product Dimension: | 12.5" L x 9.5" W x 24" H |
| Product Material: | Forged Iron |
| Product Finish: | Matte |
| Product Color: | Black |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | NELE1001 |
| Product UPC: | 8416281103567 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| 5 Taper Holders |
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Make this forged iron candelabra with wavy candlesticks the center of your holiday table. It holds five taper candles. Spice up an old arrangement with this new piece.
Specifications
| Product Dimension: | 12.5" L x 9.5" W x 24" H |
| Product Material: | Forged Iron |
| Product Finish: | Matte |
| Product Color: | Black |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | NELE1001 |
| Product UPC: | 8416281103567 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| 5 Taper Holders |
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























