
Forged Iron Deer Taper Holders - Antique Gold Set Of 3 By Kalalou
Make room for this set of three deer antler taper holders. Use them for the holiday or the hunting lodge. With forged iron construction and an antique gold finish, this set is made in India.
Specifications
| Product Dimension: | 15.5" H |
| Product Material: | Forged Iron |
| Product Finish: | Distressed |
| Product Color: | Gold |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | NELE1000 |
| Product UPC: | 8416281103557 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Set Includes 3 Pieces. One Each Size. |
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $77.95
-65%$77.95
$27.28More Images


Forged Iron Deer Taper Holders - Antique Gold Set Of 3 By Kalalou
Make room for this set of three deer antler taper holders. Use them for the holiday or the hunting lodge. With forged iron construction and an antique gold finish, this set is made in India.
Specifications
| Product Dimension: | 15.5" H |
| Product Material: | Forged Iron |
| Product Finish: | Distressed |
| Product Color: | Gold |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | NELE1000 |
| Product UPC: | 8416281103557 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Set Includes 3 Pieces. One Each Size. |
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Make room for this set of three deer antler taper holders. Use them for the holiday or the hunting lodge. With forged iron construction and an antique gold finish, this set is made in India.
Specifications
| Product Dimension: | 15.5" H |
| Product Material: | Forged Iron |
| Product Finish: | Distressed |
| Product Color: | Gold |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | NELE1000 |
| Product UPC: | 8416281103557 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Set Includes 3 Pieces. One Each Size. |
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























