
Flower Cane Chair - Black By Kalalou
Relax in this anything-but-boring black flower cane chair. Made in India, this chair suits your porch or conservatory space as well as your dining table. Grab a pair for a floral seating area.
Specifications
| Product Dimension: | 21" L x 28.5" W x 38.5" H |
| Product Material: | Cane |
| Product Color: | Black |
| Product Finish: | Satin |
| Shipping Freight: | Yes |
| Product SKU: | NKE1327 |
| Product UPC: | 841628198928 |
| Brand: | Kalalou |
| Care Instruction: | Wipe with lint free cloth |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $597.95
-65%$597.95
$209.28More Images

Flower Cane Chair - Black By Kalalou
Relax in this anything-but-boring black flower cane chair. Made in India, this chair suits your porch or conservatory space as well as your dining table. Grab a pair for a floral seating area.
Specifications
| Product Dimension: | 21" L x 28.5" W x 38.5" H |
| Product Material: | Cane |
| Product Color: | Black |
| Product Finish: | Satin |
| Shipping Freight: | Yes |
| Product SKU: | NKE1327 |
| Product UPC: | 841628198928 |
| Brand: | Kalalou |
| Care Instruction: | Wipe with lint free cloth |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Relax in this anything-but-boring black flower cane chair. Made in India, this chair suits your porch or conservatory space as well as your dining table. Grab a pair for a floral seating area.
Specifications
| Product Dimension: | 21" L x 28.5" W x 38.5" H |
| Product Material: | Cane |
| Product Color: | Black |
| Product Finish: | Satin |
| Shipping Freight: | Yes |
| Product SKU: | NKE1327 |
| Product UPC: | 841628198928 |
| Brand: | Kalalou |
| Care Instruction: | Wipe with lint free cloth |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























