
Floating Acacia Wood Shelves Set Of 2 By Kalalou
Up, up, and away. These acacia wood shelves float on the walls. This set of two is perfect for displaying small treasures or necessities in a small space.
Specifications
| Product Dimension: | 36" L x 8" W x 3" H |
| Product Material: | Acacia Wood |
| Product Finish: | Stained |
| Product Color: | Brown |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | NLAR1003 |
| Product UPC: | 8416281103828 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Set Includes 2 Pieces. One Each Size. |
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
More Images


Floating Acacia Wood Shelves Set Of 2 By Kalalou
Up, up, and away. These acacia wood shelves float on the walls. This set of two is perfect for displaying small treasures or necessities in a small space.
Specifications
| Product Dimension: | 36" L x 8" W x 3" H |
| Product Material: | Acacia Wood |
| Product Finish: | Stained |
| Product Color: | Brown |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | NLAR1003 |
| Product UPC: | 8416281103828 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Set Includes 2 Pieces. One Each Size. |
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Up, up, and away. These acacia wood shelves float on the walls. This set of two is perfect for displaying small treasures or necessities in a small space.
Specifications
| Product Dimension: | 36" L x 8" W x 3" H |
| Product Material: | Acacia Wood |
| Product Finish: | Stained |
| Product Color: | Brown |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | NLAR1003 |
| Product UPC: | 8416281103828 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Set Includes 2 Pieces. One Each Size. |
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























