
Felt Sloth Christmas Ornaments (Min 2) Set Of 3 By Kalalou
Laze the day away with this set of three sloth ornaments. Gift to the couch potato or lazybones in your home, or enjoy their happy faces on your Christmas tree this year. Their 6" height makes them perfect for any environment.
Specifications
| Product Dimension: | approx 2.5" x 1" x 6"t |
| Product Material: | Felt |
| Product Finish: | Textured |
| Product Color: | Brown |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | CHB2278K |
| Product UPC: | 8416281100259 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Set Includes 3 Pieces. |
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $75.95
-65%$75.95
$26.58More Images


Felt Sloth Christmas Ornaments (Min 2) Set Of 3 By Kalalou
Laze the day away with this set of three sloth ornaments. Gift to the couch potato or lazybones in your home, or enjoy their happy faces on your Christmas tree this year. Their 6" height makes them perfect for any environment.
Specifications
| Product Dimension: | approx 2.5" x 1" x 6"t |
| Product Material: | Felt |
| Product Finish: | Textured |
| Product Color: | Brown |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | CHB2278K |
| Product UPC: | 8416281100259 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Set Includes 3 Pieces. |
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Laze the day away with this set of three sloth ornaments. Gift to the couch potato or lazybones in your home, or enjoy their happy faces on your Christmas tree this year. Their 6" height makes them perfect for any environment.
Specifications
| Product Dimension: | approx 2.5" x 1" x 6"t |
| Product Material: | Felt |
| Product Finish: | Textured |
| Product Color: | Brown |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | CHB2278K |
| Product UPC: | 8416281100259 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Set Includes 3 Pieces. |
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























