
Felt Santa Wine Topper (Min 4) By Kalalou
Get a little funky with your holiday wine gifting this year. This Santa wine topper is a great way to adorn a wine bottle to give to your friends or display in your kitchen!
Specifications
| Product Dimension: | 3.5"d x 10.5"t |
| Product Color: | Multi |
| Product Material: | Felt |
| Product Finish: | Textured |
| Product SKU: | CHB2243K |
| Product UPC: | 841628167023 |
| Shipping Freight: | No |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Care Instructions - Wipe clean with a lint free, dry cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $71.95
-65%$71.95
$25.18More Images

Felt Santa Wine Topper (Min 4) By Kalalou
Get a little funky with your holiday wine gifting this year. This Santa wine topper is a great way to adorn a wine bottle to give to your friends or display in your kitchen!
Specifications
| Product Dimension: | 3.5"d x 10.5"t |
| Product Color: | Multi |
| Product Material: | Felt |
| Product Finish: | Textured |
| Product SKU: | CHB2243K |
| Product UPC: | 841628167023 |
| Shipping Freight: | No |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Care Instructions - Wipe clean with a lint free, dry cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Get a little funky with your holiday wine gifting this year. This Santa wine topper is a great way to adorn a wine bottle to give to your friends or display in your kitchen!
Specifications
| Product Dimension: | 3.5"d x 10.5"t |
| Product Color: | Multi |
| Product Material: | Felt |
| Product Finish: | Textured |
| Product SKU: | CHB2243K |
| Product UPC: | 841628167023 |
| Shipping Freight: | No |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Care Instructions - Wipe clean with a lint free, dry cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























