
Felt Merry Christmas Garland (Min 2) By Kalalou
Merry Christmas garland brings the festivities to your office party or Christmas get-together. With this banner garland in dark and light green made of felt in India, you can decorate year after year in style. It reaches 82" long.
Specifications
| Product Dimension: | 82" long |
| Product Color: | Green |
| Product Material: | Felt |
| Product Finish: | Textured |
| Product SKU: | NKF1097K |
| Product UPC: | 8416281101111 |
| Shipping Freight: | No |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Care Instructions - Wipe clean with a lint free, dry cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
More Images

Felt Merry Christmas Garland (Min 2) By Kalalou
Merry Christmas garland brings the festivities to your office party or Christmas get-together. With this banner garland in dark and light green made of felt in India, you can decorate year after year in style. It reaches 82" long.
Specifications
| Product Dimension: | 82" long |
| Product Color: | Green |
| Product Material: | Felt |
| Product Finish: | Textured |
| Product SKU: | NKF1097K |
| Product UPC: | 8416281101111 |
| Shipping Freight: | No |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Care Instructions - Wipe clean with a lint free, dry cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Merry Christmas garland brings the festivities to your office party or Christmas get-together. With this banner garland in dark and light green made of felt in India, you can decorate year after year in style. It reaches 82" long.
Specifications
| Product Dimension: | 82" long |
| Product Color: | Green |
| Product Material: | Felt |
| Product Finish: | Textured |
| Product SKU: | NKF1097K |
| Product UPC: | 8416281101111 |
| Shipping Freight: | No |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Care Instructions - Wipe clean with a lint free, dry cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























