
Felt Happy Halloween Garland (Min 4) By Kalalou
Set up for your party or decorate for one after another with this orange Happy Halloween garland in felt. It's made in India and reaches 93" long. Use this banner year after year for spooktacular decor.
Specifications
| Product Dimension: | 82" long |
| Product Color: | Red |
| Product Material: | Felt |
| Product Finish: | Textured |
| Product SKU: | NKF1098K |
| Product UPC: | 8416281101121 |
| Shipping Freight: | No |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Care Instructions - Wipe clean with a lint free, dry cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
More Images


Felt Happy Halloween Garland (Min 4) By Kalalou
Set up for your party or decorate for one after another with this orange Happy Halloween garland in felt. It's made in India and reaches 93" long. Use this banner year after year for spooktacular decor.
Specifications
| Product Dimension: | 82" long |
| Product Color: | Red |
| Product Material: | Felt |
| Product Finish: | Textured |
| Product SKU: | NKF1098K |
| Product UPC: | 8416281101121 |
| Shipping Freight: | No |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Care Instructions - Wipe clean with a lint free, dry cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Set up for your party or decorate for one after another with this orange Happy Halloween garland in felt. It's made in India and reaches 93" long. Use this banner year after year for spooktacular decor.
Specifications
| Product Dimension: | 82" long |
| Product Color: | Red |
| Product Material: | Felt |
| Product Finish: | Textured |
| Product SKU: | NKF1098K |
| Product UPC: | 8416281101121 |
| Shipping Freight: | No |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Care Instructions - Wipe clean with a lint free, dry cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























