
Faux Concrete Rabbit Shelf Sitter By Kalalou
If your garden area shelves need some life, try this faux concrete rabbit shelf sitter. This laughing lapin is a treat for gardeners or anyone with a sense of humor. Place him among your succulents or on a bookshelf as a reminder to take life less seriously.
Specifications
| Product Dimension: | 10.5" L x 15" W x 20.5" H |
| Product Material: | Resin |
| Product Finish: | Distressed |
| Product Color: | Multi |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | CHE1531 |
| Product UPC: | 8416281101937 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Shelf Sitter |
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $89.95
-65%$89.95
$31.48More Images


Faux Concrete Rabbit Shelf Sitter By Kalalou
If your garden area shelves need some life, try this faux concrete rabbit shelf sitter. This laughing lapin is a treat for gardeners or anyone with a sense of humor. Place him among your succulents or on a bookshelf as a reminder to take life less seriously.
Specifications
| Product Dimension: | 10.5" L x 15" W x 20.5" H |
| Product Material: | Resin |
| Product Finish: | Distressed |
| Product Color: | Multi |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | CHE1531 |
| Product UPC: | 8416281101937 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Shelf Sitter |
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
If your garden area shelves need some life, try this faux concrete rabbit shelf sitter. This laughing lapin is a treat for gardeners or anyone with a sense of humor. Place him among your succulents or on a bookshelf as a reminder to take life less seriously.
Specifications
| Product Dimension: | 10.5" L x 15" W x 20.5" H |
| Product Material: | Resin |
| Product Finish: | Distressed |
| Product Color: | Multi |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | CHE1531 |
| Product UPC: | 8416281101937 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Shelf Sitter |
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























