
Faux Concrete Gnome (Min 2) By Kalalou
You'll want this friendly fellow to take up residence wherever your garden grows. He's the perfect companion to his fellow fay, or let him man the green space as a lone sentinel. Either way, you'll get a smile or a chuckle every time you see him.
Specifications
| Product Dimensions: | 7.5" x 7" x 17.5"t |
| Product Color: | Green |
| Product Material: | Resin |
| Product Finish: | Textured |
| Function: | Garden |
| Theme: | Transitional |
| Product SKU: | CHE1434K |
| Product UPC: | 841628118308 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Care Instructions - Wipe clean with a lint free, dry cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $99.95
-65%$99.95
$34.98More Images

Faux Concrete Gnome (Min 2) By Kalalou
You'll want this friendly fellow to take up residence wherever your garden grows. He's the perfect companion to his fellow fay, or let him man the green space as a lone sentinel. Either way, you'll get a smile or a chuckle every time you see him.
Specifications
| Product Dimensions: | 7.5" x 7" x 17.5"t |
| Product Color: | Green |
| Product Material: | Resin |
| Product Finish: | Textured |
| Function: | Garden |
| Theme: | Transitional |
| Product SKU: | CHE1434K |
| Product UPC: | 841628118308 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Care Instructions - Wipe clean with a lint free, dry cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
You'll want this friendly fellow to take up residence wherever your garden grows. He's the perfect companion to his fellow fay, or let him man the green space as a lone sentinel. Either way, you'll get a smile or a chuckle every time you see him.
Specifications
| Product Dimensions: | 7.5" x 7" x 17.5"t |
| Product Color: | Green |
| Product Material: | Resin |
| Product Finish: | Textured |
| Function: | Garden |
| Theme: | Transitional |
| Product SKU: | CHE1434K |
| Product UPC: | 841628118308 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Care Instructions - Wipe clean with a lint free, dry cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























