
FauMarble And Brown Coffee Table By Homeroots
This coffee table will pep up your beloved home with its intricate design and contemporary style. It is constructed with a lot of details to complement your living room. Our coffee table features a patterned faux marble top, a faux marble bottom shelf and wooden tapered legs in brown coffee finish.
Specifications
| Product Category: | Coffee Tables |
| Product Dimensions: | 48in W x 26in D x 18in H |
| Product Material: | Wood, Manufactured |
| Product Color: | Faux Marble & Brown |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 285384 |
| Product UPC: | 689211807907 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Faux Marble Brown Coffee Table |
| Marble Brown Coffee Table |
| 48 26 18 Faux Marble |
| 18 Faux Marble Brown Coffee |
| 26 18 Faux Marble |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
FauMarble And Brown Coffee Table By Homeroots
This coffee table will pep up your beloved home with its intricate design and contemporary style. It is constructed with a lot of details to complement your living room. Our coffee table features a patterned faux marble top, a faux marble bottom shelf and wooden tapered legs in brown coffee finish.
Specifications
| Product Category: | Coffee Tables |
| Product Dimensions: | 48in W x 26in D x 18in H |
| Product Material: | Wood, Manufactured |
| Product Color: | Faux Marble & Brown |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 285384 |
| Product UPC: | 689211807907 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Faux Marble Brown Coffee Table |
| Marble Brown Coffee Table |
| 48 26 18 Faux Marble |
| 18 Faux Marble Brown Coffee |
| 26 18 Faux Marble |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This coffee table will pep up your beloved home with its intricate design and contemporary style. It is constructed with a lot of details to complement your living room. Our coffee table features a patterned faux marble top, a faux marble bottom shelf and wooden tapered legs in brown coffee finish.
Specifications
| Product Category: | Coffee Tables |
| Product Dimensions: | 48in W x 26in D x 18in H |
| Product Material: | Wood, Manufactured |
| Product Color: | Faux Marble & Brown |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 285384 |
| Product UPC: | 689211807907 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Faux Marble Brown Coffee Table |
| Marble Brown Coffee Table |
| 48 26 18 Faux Marble |
| 18 Faux Marble Brown Coffee |
| 26 18 Faux Marble |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























