
Fancy Tall Lighted Corner Curio Cabinet By Homeroots
This space saving Fancy Tall Lighted Corner Curio Cabinet is a great way to organize your collectibels or your bar. A mirrored back wall and sleek glass shelves provide a sophisticated look while gold detailing on the dark brown wood finish give an updated look. The interior LED light illuminates the insides adding an elegant touch. 70.5" x 26" x 18"
Specifications
| Product Category: | Cabinets |
| Product Dimensions: | 26in W x 18in D x 70.5in H |
| Product Material: | Poplar,Eng Wood,Birch Ven,Mirror,Temp Glass |
| Shelves Included: | No |
| Shelf Material: | Wood |
| Finish: | Dark brown finish |
| Product Color: | Brown |
| Shape: | Pentagon |
| Drawers Included: | No |
| Lighting Included: | Yes |
| Bulb Included: | Yes |
| Assembly Required: | Yes |
| Product UPC: | 808230100039 |
| Product SKU: | 401688 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Tall Lighted Corner Curio Cabinet |
| Lighted Corner Curio Cabinet |
| Fancy Tall Lighted Corner Curio |
| Corner Curio Cabinet |
| Fancy Tall Lighted Corner |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $496.84
-65%$496.84
$173.89More Images







Fancy Tall Lighted Corner Curio Cabinet By Homeroots
This space saving Fancy Tall Lighted Corner Curio Cabinet is a great way to organize your collectibels or your bar. A mirrored back wall and sleek glass shelves provide a sophisticated look while gold detailing on the dark brown wood finish give an updated look. The interior LED light illuminates the insides adding an elegant touch. 70.5" x 26" x 18"
Specifications
| Product Category: | Cabinets |
| Product Dimensions: | 26in W x 18in D x 70.5in H |
| Product Material: | Poplar,Eng Wood,Birch Ven,Mirror,Temp Glass |
| Shelves Included: | No |
| Shelf Material: | Wood |
| Finish: | Dark brown finish |
| Product Color: | Brown |
| Shape: | Pentagon |
| Drawers Included: | No |
| Lighting Included: | Yes |
| Bulb Included: | Yes |
| Assembly Required: | Yes |
| Product UPC: | 808230100039 |
| Product SKU: | 401688 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Tall Lighted Corner Curio Cabinet |
| Lighted Corner Curio Cabinet |
| Fancy Tall Lighted Corner Curio |
| Corner Curio Cabinet |
| Fancy Tall Lighted Corner |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This space saving Fancy Tall Lighted Corner Curio Cabinet is a great way to organize your collectibels or your bar. A mirrored back wall and sleek glass shelves provide a sophisticated look while gold detailing on the dark brown wood finish give an updated look. The interior LED light illuminates the insides adding an elegant touch. 70.5" x 26" x 18"
Specifications
| Product Category: | Cabinets |
| Product Dimensions: | 26in W x 18in D x 70.5in H |
| Product Material: | Poplar,Eng Wood,Birch Ven,Mirror,Temp Glass |
| Shelves Included: | No |
| Shelf Material: | Wood |
| Finish: | Dark brown finish |
| Product Color: | Brown |
| Shape: | Pentagon |
| Drawers Included: | No |
| Lighting Included: | Yes |
| Bulb Included: | Yes |
| Assembly Required: | Yes |
| Product UPC: | 808230100039 |
| Product SKU: | 401688 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Tall Lighted Corner Curio Cabinet |
| Lighted Corner Curio Cabinet |
| Fancy Tall Lighted Corner Curio |
| Corner Curio Cabinet |
| Fancy Tall Lighted Corner |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























