✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Estell Transitional Sofa Table By Benzara
With Elegant Lines And A Open Shelf, This Sofa Table Is Sure To Bring Some Wanted Counter Space Into Your Living Area. It Is Sturdy Due To Wood Built.
Specifications
| Product Dimensions: | 30 H x 17 W x 47.63 L |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Dark Cherry |
| Product Assembly: | Yes |
| Product SKU: | BM122891 |
| Product UPC: | 842822156967 |
| Brand: | Benzara |
| Ship Type: | Small Package |
Features and Benefits
| It has open shelf |
| Durable due to wood built |
| Blends well with traditionalDecor style |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
$573.63
Estell Transitional Sofa Table By Benzara—
$573.63
More Images

Estell Transitional Sofa Table By Benzara
With Elegant Lines And A Open Shelf, This Sofa Table Is Sure To Bring Some Wanted Counter Space Into Your Living Area. It Is Sturdy Due To Wood Built.
Specifications
| Product Dimensions: | 30 H x 17 W x 47.63 L |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Dark Cherry |
| Product Assembly: | Yes |
| Product SKU: | BM122891 |
| Product UPC: | 842822156967 |
| Brand: | Benzara |
| Ship Type: | Small Package |
Features and Benefits
| It has open shelf |
| Durable due to wood built |
| Blends well with traditionalDecor style |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
With Elegant Lines And A Open Shelf, This Sofa Table Is Sure To Bring Some Wanted Counter Space Into Your Living Area. It Is Sturdy Due To Wood Built.
Specifications
| Product Dimensions: | 30 H x 17 W x 47.63 L |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Dark Cherry |
| Product Assembly: | Yes |
| Product SKU: | BM122891 |
| Product UPC: | 842822156967 |
| Brand: | Benzara |
| Ship Type: | Small Package |
Features and Benefits
| It has open shelf |
| Durable due to wood built |
| Blends well with traditionalDecor style |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























