
Espresso Wooden Computer Hutch By Homeroots
This Espresso Wooden Computer Hutch offers an sleek and contemporary design. This compact shelving unit is crafted in rich espresso finish, and features open storage, ideal for electronics and accessories. Stylish sleek design and practicality go hand-in-hand with computer desk which is sold separately. 12" X 39" X 30"
Specifications
| Product Category: | Desks |
| Product Dimensions: | 30 H x 12 W x 39 D |
| Product Material: | Wood |
| Product Finish: | Espresso |
| Product Style: | Contemporary/Casual |
| Product Assembly: | Y |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product SKU: | 346972 |
| Product UPC: | 4512839707136 |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Espresso Wooden Computer Hutch |
| Espresso Wooden Computer |
| Wooden Computer Hutch |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $109.31
-65%$109.31
$38.26More Images



Espresso Wooden Computer Hutch By Homeroots
This Espresso Wooden Computer Hutch offers an sleek and contemporary design. This compact shelving unit is crafted in rich espresso finish, and features open storage, ideal for electronics and accessories. Stylish sleek design and practicality go hand-in-hand with computer desk which is sold separately. 12" X 39" X 30"
Specifications
| Product Category: | Desks |
| Product Dimensions: | 30 H x 12 W x 39 D |
| Product Material: | Wood |
| Product Finish: | Espresso |
| Product Style: | Contemporary/Casual |
| Product Assembly: | Y |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product SKU: | 346972 |
| Product UPC: | 4512839707136 |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Espresso Wooden Computer Hutch |
| Espresso Wooden Computer |
| Wooden Computer Hutch |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This Espresso Wooden Computer Hutch offers an sleek and contemporary design. This compact shelving unit is crafted in rich espresso finish, and features open storage, ideal for electronics and accessories. Stylish sleek design and practicality go hand-in-hand with computer desk which is sold separately. 12" X 39" X 30"
Specifications
| Product Category: | Desks |
| Product Dimensions: | 30 H x 12 W x 39 D |
| Product Material: | Wood |
| Product Finish: | Espresso |
| Product Style: | Contemporary/Casual |
| Product Assembly: | Y |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product SKU: | 346972 |
| Product UPC: | 4512839707136 |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Espresso Wooden Computer Hutch |
| Espresso Wooden Computer |
| Wooden Computer Hutch |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























