
Espresso And Clear Glass Mirror By Homeroots
The Ireland contemporary mirror in espresso is the perfect accent for your master bedroom, the mirror in Espresso features contemporary feel helps to make small areas appear larger and more brightly lit.
Specifications
| Product Dimensions: | 35" H x 39" W x 1" D |
| Product Color: | Espresso and Clear |
| Product Finish: | Espresso and Clear |
| Product Material: | Glass |
| Product Style: | Contemporary |
| Product Shipping: | LTL |
| Product Assembly: | YES |
| Product SKU: | 374164 |
| Product UPC: | 4512839432014 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $350.58
-65%$350.58
$122.70More Images

Espresso And Clear Glass Mirror By Homeroots
The Ireland contemporary mirror in espresso is the perfect accent for your master bedroom, the mirror in Espresso features contemporary feel helps to make small areas appear larger and more brightly lit.
Specifications
| Product Dimensions: | 35" H x 39" W x 1" D |
| Product Color: | Espresso and Clear |
| Product Finish: | Espresso and Clear |
| Product Material: | Glass |
| Product Style: | Contemporary |
| Product Shipping: | LTL |
| Product Assembly: | YES |
| Product SKU: | 374164 |
| Product UPC: | 4512839432014 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
The Ireland contemporary mirror in espresso is the perfect accent for your master bedroom, the mirror in Espresso features contemporary feel helps to make small areas appear larger and more brightly lit.
Specifications
| Product Dimensions: | 35" H x 39" W x 1" D |
| Product Color: | Espresso and Clear |
| Product Finish: | Espresso and Clear |
| Product Material: | Glass |
| Product Style: | Contemporary |
| Product Shipping: | LTL |
| Product Assembly: | YES |
| Product SKU: | 374164 |
| Product UPC: | 4512839432014 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























