
Espresso Accent Table With Open Shelves By Homeroots
This contemporary and architecturally inspired side accent table combines modern style with storage options in one versatile piece. The rectangular tabletop is spacious enough to place your tablet, book or drink. This has a four open shelves at the bottom.
Specifications
| Product Category: | Accent Tables |
| Product Dimensions: | 11.5in W x 23.5in D x 24in H |
| Product Material: | Particleboard |
| Product Color: | Espresso |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 332714 |
| Product UPC: | 4512822769950 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Espresso Accent Table Open Shelves |
| 11 23 24 Espresso |
| 24 Espresso Accent Table |
| Table Open Shelves |
| Accent Table Open Shelves |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $156.58
-65%$156.58
$54.80More Images




Espresso Accent Table With Open Shelves By Homeroots
This contemporary and architecturally inspired side accent table combines modern style with storage options in one versatile piece. The rectangular tabletop is spacious enough to place your tablet, book or drink. This has a four open shelves at the bottom.
Specifications
| Product Category: | Accent Tables |
| Product Dimensions: | 11.5in W x 23.5in D x 24in H |
| Product Material: | Particleboard |
| Product Color: | Espresso |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 332714 |
| Product UPC: | 4512822769950 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Espresso Accent Table Open Shelves |
| 11 23 24 Espresso |
| 24 Espresso Accent Table |
| Table Open Shelves |
| Accent Table Open Shelves |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This contemporary and architecturally inspired side accent table combines modern style with storage options in one versatile piece. The rectangular tabletop is spacious enough to place your tablet, book or drink. This has a four open shelves at the bottom.
Specifications
| Product Category: | Accent Tables |
| Product Dimensions: | 11.5in W x 23.5in D x 24in H |
| Product Material: | Particleboard |
| Product Color: | Espresso |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 332714 |
| Product UPC: | 4512822769950 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Espresso Accent Table Open Shelves |
| 11 23 24 Espresso |
| 24 Espresso Accent Table |
| Table Open Shelves |
| Accent Table Open Shelves |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























