
Eleven Forged Iron Taper Candelabra By Kalalou
Eleven Forged Iron Taper Candelabra By Kalalou
Specifications
| Product Dimension: | 20" L x 6" W x 18.5" H |
| Product Material: | Metal |
| Product Color: | Black |
| Product Finish: | Matte |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | NZR1102 |
| Product UPC: | 841628199703 |
| Brand: | Kalalou |
| Care Instruction: | Wipe with lint free cloth |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $177.95
-65%$177.95
$62.28More Images


Eleven Forged Iron Taper Candelabra By Kalalou
Eleven Forged Iron Taper Candelabra By Kalalou
Specifications
| Product Dimension: | 20" L x 6" W x 18.5" H |
| Product Material: | Metal |
| Product Color: | Black |
| Product Finish: | Matte |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | NZR1102 |
| Product UPC: | 841628199703 |
| Brand: | Kalalou |
| Care Instruction: | Wipe with lint free cloth |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Eleven Forged Iron Taper Candelabra By Kalalou
Specifications
| Product Dimension: | 20" L x 6" W x 18.5" H |
| Product Material: | Metal |
| Product Color: | Black |
| Product Finish: | Matte |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | NZR1102 |
| Product UPC: | 841628199703 |
| Brand: | Kalalou |
| Care Instruction: | Wipe with lint free cloth |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























