
Double Angle Iron And Wood Three Tiered Shelving Unit By Kalalou
Need a step up? Swap out your tired endcaps for this classy iron and wood ladder shelf that's three-tiered for maximum display space. Take up an empty wall or divide a warehouse space with this shelf as a room divider.
Specifications
| Product Dimension: | 74.5" L x 18.5" W x 75.5" H |
| Product Material: | Iron/Wood |
| Product Finish: | Matte/Stained |
| Product Color: | Multi |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | CHW1515 |
| Product UPC: | 8416281102093 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Kd. Folds Flat. Finished Front And Back. |
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $839.95
-65%$839.95
$293.98More Images


Double Angle Iron And Wood Three Tiered Shelving Unit By Kalalou
Need a step up? Swap out your tired endcaps for this classy iron and wood ladder shelf that's three-tiered for maximum display space. Take up an empty wall or divide a warehouse space with this shelf as a room divider.
Specifications
| Product Dimension: | 74.5" L x 18.5" W x 75.5" H |
| Product Material: | Iron/Wood |
| Product Finish: | Matte/Stained |
| Product Color: | Multi |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | CHW1515 |
| Product UPC: | 8416281102093 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Kd. Folds Flat. Finished Front And Back. |
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Need a step up? Swap out your tired endcaps for this classy iron and wood ladder shelf that's three-tiered for maximum display space. Take up an empty wall or divide a warehouse space with this shelf as a room divider.
Specifications
| Product Dimension: | 74.5" L x 18.5" W x 75.5" H |
| Product Material: | Iron/Wood |
| Product Finish: | Matte/Stained |
| Product Color: | Multi |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | CHW1515 |
| Product UPC: | 8416281102093 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Kd. Folds Flat. Finished Front And Back. |
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























