
Distressed Wood Serving Tray By Homeroots
The Distressed Wood Serving Tray is a charm in the rustic world and a perfect accompaniment to your natural decor. The distressed real mango wood has accents of green, honey, and is completed with rustic metal handles that are fastened for easy carrying. Its versatality allows the tray to be used for serving or even as a holder for your favorite showpiece. 1.5" x 26.5" x 18.5"
Specifications
| Product Category: | Trays |
| Product Dimensions: | 26.5in W x 18.5in D x 1.5in H |
| Product Material: | Wood |
| Finish: | Hors D'oeuvres |
| Product Color: | Green |
| Primary Material: | Wood |
| Shape: | Oval |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822867489 |
| Product SKU: | 388900 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Distressed Wood Serving Tray |
| Wood Serving Tray |
| Distressed Wood Serving |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
More Images





Distressed Wood Serving Tray By Homeroots
The Distressed Wood Serving Tray is a charm in the rustic world and a perfect accompaniment to your natural decor. The distressed real mango wood has accents of green, honey, and is completed with rustic metal handles that are fastened for easy carrying. Its versatality allows the tray to be used for serving or even as a holder for your favorite showpiece. 1.5" x 26.5" x 18.5"
Specifications
| Product Category: | Trays |
| Product Dimensions: | 26.5in W x 18.5in D x 1.5in H |
| Product Material: | Wood |
| Finish: | Hors D'oeuvres |
| Product Color: | Green |
| Primary Material: | Wood |
| Shape: | Oval |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822867489 |
| Product SKU: | 388900 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Distressed Wood Serving Tray |
| Wood Serving Tray |
| Distressed Wood Serving |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
The Distressed Wood Serving Tray is a charm in the rustic world and a perfect accompaniment to your natural decor. The distressed real mango wood has accents of green, honey, and is completed with rustic metal handles that are fastened for easy carrying. Its versatality allows the tray to be used for serving or even as a holder for your favorite showpiece. 1.5" x 26.5" x 18.5"
Specifications
| Product Category: | Trays |
| Product Dimensions: | 26.5in W x 18.5in D x 1.5in H |
| Product Material: | Wood |
| Finish: | Hors D'oeuvres |
| Product Color: | Green |
| Primary Material: | Wood |
| Shape: | Oval |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822867489 |
| Product SKU: | 388900 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Distressed Wood Serving Tray |
| Wood Serving Tray |
| Distressed Wood Serving |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























