
Display Console Table Transparent By LumiSource
Contemporary design meets versatile storage with the Display Console Table by LumiSource. Featuring a steel frame, tempered glass top, and four divided wood compartments for storage, the Display Console Table is the perfect solution for your living room, entryway, or bedroom!
Specifications
| Product Dimensions | 31.5 H x 43.25 W x 16 L |
| Shelf Length | 6.25" |
| Shelf Width | 20.75" |
| Shelf Height | 4.25" |
| Table Top Thickness | 1" |
| Product Material: | Tempered Glass, Painted Steel, Wood |
| Product Color: | Black Steel, Walnut Wood, Clear Glass |
| Product SKU: | TBC-DISPLAY BKWL |
| Product UPC: | 681144130374 |
| Shipping Type: | Small Parcel |
| Brand: | LumiSource |
Additional Information
| Contemporary styling |
| Tempered glass top |
| Sleek metal frame |
| Storage compartments |
| Versatile design |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $120.00
-65%$120.00
$42.00More Images











Display Console Table Transparent By LumiSource
Contemporary design meets versatile storage with the Display Console Table by LumiSource. Featuring a steel frame, tempered glass top, and four divided wood compartments for storage, the Display Console Table is the perfect solution for your living room, entryway, or bedroom!
Specifications
| Product Dimensions | 31.5 H x 43.25 W x 16 L |
| Shelf Length | 6.25" |
| Shelf Width | 20.75" |
| Shelf Height | 4.25" |
| Table Top Thickness | 1" |
| Product Material: | Tempered Glass, Painted Steel, Wood |
| Product Color: | Black Steel, Walnut Wood, Clear Glass |
| Product SKU: | TBC-DISPLAY BKWL |
| Product UPC: | 681144130374 |
| Shipping Type: | Small Parcel |
| Brand: | LumiSource |
Additional Information
| Contemporary styling |
| Tempered glass top |
| Sleek metal frame |
| Storage compartments |
| Versatile design |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Contemporary design meets versatile storage with the Display Console Table by LumiSource. Featuring a steel frame, tempered glass top, and four divided wood compartments for storage, the Display Console Table is the perfect solution for your living room, entryway, or bedroom!
Specifications
| Product Dimensions | 31.5 H x 43.25 W x 16 L |
| Shelf Length | 6.25" |
| Shelf Width | 20.75" |
| Shelf Height | 4.25" |
| Table Top Thickness | 1" |
| Product Material: | Tempered Glass, Painted Steel, Wood |
| Product Color: | Black Steel, Walnut Wood, Clear Glass |
| Product SKU: | TBC-DISPLAY BKWL |
| Product UPC: | 681144130374 |
| Shipping Type: | Small Parcel |
| Brand: | LumiSource |
Additional Information
| Contemporary styling |
| Tempered glass top |
| Sleek metal frame |
| Storage compartments |
| Versatile design |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























