
Display Coffee Table Transparent By LumiSource
Contemporary design meets versatile storage with the Display Coffee Table by LumiSource. Featuring a steel frame, tempered glass top, and four divided wood compartments for storage, the Display Coffee Table is the perfect center piece for any living room!
Specifications
| Product Dimensions | 16.5 H x 43.5 W x 22 L |
| Shelf Length | 9.25" |
| Shelf Width | 20.5" |
| Shelf Height | 4.25" |
| Table Top Thickness | 1" |
| Product Material: | Tempered Glass, Painted Steel, Wood |
| Product Color: | Black Steel, Walnut Wood, Clear Glass |
| Product SKU: | CT-DISPLAY BKWL |
| Product UPC: | 681144130350 |
| Shipping Type: | Small Parcel |
| Brand: | LumiSource |
Additional Information
| Contemporary styling |
| Tempered glass top |
| Sleek metal frame |
| Storage compartments |
| Versatile design |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $200.00
-65%$200.00
$70.00More Images












Display Coffee Table Transparent By LumiSource
Contemporary design meets versatile storage with the Display Coffee Table by LumiSource. Featuring a steel frame, tempered glass top, and four divided wood compartments for storage, the Display Coffee Table is the perfect center piece for any living room!
Specifications
| Product Dimensions | 16.5 H x 43.5 W x 22 L |
| Shelf Length | 9.25" |
| Shelf Width | 20.5" |
| Shelf Height | 4.25" |
| Table Top Thickness | 1" |
| Product Material: | Tempered Glass, Painted Steel, Wood |
| Product Color: | Black Steel, Walnut Wood, Clear Glass |
| Product SKU: | CT-DISPLAY BKWL |
| Product UPC: | 681144130350 |
| Shipping Type: | Small Parcel |
| Brand: | LumiSource |
Additional Information
| Contemporary styling |
| Tempered glass top |
| Sleek metal frame |
| Storage compartments |
| Versatile design |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Contemporary design meets versatile storage with the Display Coffee Table by LumiSource. Featuring a steel frame, tempered glass top, and four divided wood compartments for storage, the Display Coffee Table is the perfect center piece for any living room!
Specifications
| Product Dimensions | 16.5 H x 43.5 W x 22 L |
| Shelf Length | 9.25" |
| Shelf Width | 20.5" |
| Shelf Height | 4.25" |
| Table Top Thickness | 1" |
| Product Material: | Tempered Glass, Painted Steel, Wood |
| Product Color: | Black Steel, Walnut Wood, Clear Glass |
| Product SKU: | CT-DISPLAY BKWL |
| Product UPC: | 681144130350 |
| Shipping Type: | Small Parcel |
| Brand: | LumiSource |
Additional Information
| Contemporary styling |
| Tempered glass top |
| Sleek metal frame |
| Storage compartments |
| Versatile design |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























