
Diamond Tuffed Cream Fabric Wrap With Brown Wood Base Dining Chair By Homeroots
Diamond Tuffed Cream Fabric Wrap w/ Brown Wood Base Dining Chair|Diamond Tuffed Cream Fabric Wrap with Brown Wood Base Dining Chair
Specifications
| Product Category: | Dining Chairs |
| Product Dimensions: | 24.5in W x 18.5in D x 35.3in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Brown |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822852393 |
| Product SKU: | 380432 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Diamond Tuffed Cream Fabric Wrap |
| Brown Wood Base Dining Chair |
| Cream Fabric Wrap Brown Wood |
| Diamond Tuffed Cream Fabric |
| Wrap Brown Wood Base Dining |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $528.63
-65%$528.63
$185.02More Images






Diamond Tuffed Cream Fabric Wrap With Brown Wood Base Dining Chair By Homeroots
Diamond Tuffed Cream Fabric Wrap w/ Brown Wood Base Dining Chair|Diamond Tuffed Cream Fabric Wrap with Brown Wood Base Dining Chair
Specifications
| Product Category: | Dining Chairs |
| Product Dimensions: | 24.5in W x 18.5in D x 35.3in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Brown |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822852393 |
| Product SKU: | 380432 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Diamond Tuffed Cream Fabric Wrap |
| Brown Wood Base Dining Chair |
| Cream Fabric Wrap Brown Wood |
| Diamond Tuffed Cream Fabric |
| Wrap Brown Wood Base Dining |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Diamond Tuffed Cream Fabric Wrap w/ Brown Wood Base Dining Chair|Diamond Tuffed Cream Fabric Wrap with Brown Wood Base Dining Chair
Specifications
| Product Category: | Dining Chairs |
| Product Dimensions: | 24.5in W x 18.5in D x 35.3in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Brown |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822852393 |
| Product SKU: | 380432 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Diamond Tuffed Cream Fabric Wrap |
| Brown Wood Base Dining Chair |
| Cream Fabric Wrap Brown Wood |
| Diamond Tuffed Cream Fabric |
| Wrap Brown Wood Base Dining |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























