
Deering Transitional Side Table, White Finish By Benzara
Beautifully Designed, This Side Table Offers A Hidden Tray And Lower Open Shelf. Embellished With Transitional Style, This Side Table Is Perfect Addition For Your Living Space. Its White Finish Complements All Interior Styles.
Specifications
| Product Dimensions: | 23.75 H x 24.75 W x 11.75 L |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | White |
| Product Assembly: | Yes |
| Product SKU: | BM123167 |
| Product UPC: | 842822150408 |
| Brand: | Benzara |
| Ship Type: | Small Package |
Features and Benefits
| Transitional Style |
| Hidden Tray |
| Open Shelf at the bottom |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $261.87
-65%$261.87
$91.65More Images


Deering Transitional Side Table, White Finish By Benzara
Beautifully Designed, This Side Table Offers A Hidden Tray And Lower Open Shelf. Embellished With Transitional Style, This Side Table Is Perfect Addition For Your Living Space. Its White Finish Complements All Interior Styles.
Specifications
| Product Dimensions: | 23.75 H x 24.75 W x 11.75 L |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | White |
| Product Assembly: | Yes |
| Product SKU: | BM123167 |
| Product UPC: | 842822150408 |
| Brand: | Benzara |
| Ship Type: | Small Package |
Features and Benefits
| Transitional Style |
| Hidden Tray |
| Open Shelf at the bottom |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Beautifully Designed, This Side Table Offers A Hidden Tray And Lower Open Shelf. Embellished With Transitional Style, This Side Table Is Perfect Addition For Your Living Space. Its White Finish Complements All Interior Styles.
Specifications
| Product Dimensions: | 23.75 H x 24.75 W x 11.75 L |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | White |
| Product Assembly: | Yes |
| Product SKU: | BM123167 |
| Product UPC: | 842822150408 |
| Brand: | Benzara |
| Ship Type: | Small Package |
Features and Benefits
| Transitional Style |
| Hidden Tray |
| Open Shelf at the bottom |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























