
Deer Antler Tray By Homeroots
This antler is not your average wall-hanging replica. Change up the game with this deer antler tray. Not only will this give another impression of unique for the home, but also for your personal lifestyle. A good alternative to keeping fruits nicely stacked together. A must have to wow your guests at a dining or coffee table!
Specifications
| Product Dimensions: | 6.5" H x 12" W x 23.5" D |
| Product Color: | Brown |
| Product Material: | Iron |
| Product Style: | Contemporary |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 364254 |
| Product UPC: | 4512839553405 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $95.69
-65%$95.69
$33.49More Images





Deer Antler Tray By Homeroots
This antler is not your average wall-hanging replica. Change up the game with this deer antler tray. Not only will this give another impression of unique for the home, but also for your personal lifestyle. A good alternative to keeping fruits nicely stacked together. A must have to wow your guests at a dining or coffee table!
Specifications
| Product Dimensions: | 6.5" H x 12" W x 23.5" D |
| Product Color: | Brown |
| Product Material: | Iron |
| Product Style: | Contemporary |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 364254 |
| Product UPC: | 4512839553405 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This antler is not your average wall-hanging replica. Change up the game with this deer antler tray. Not only will this give another impression of unique for the home, but also for your personal lifestyle. A good alternative to keeping fruits nicely stacked together. A must have to wow your guests at a dining or coffee table!
Specifications
| Product Dimensions: | 6.5" H x 12" W x 23.5" D |
| Product Color: | Brown |
| Product Material: | Iron |
| Product Style: | Contemporary |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 364254 |
| Product UPC: | 4512839553405 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























