
Dark Wood Hexagonal Frame Wall Mirror By Homeroots
Add an accent mirror to a wall and it will never look the same. Mirrors are fantastic accent pieces to work into your home's design. They come in all shapes and sizes, but this geometric, hexagonal mirror is the perfect reflection of your modern taste.
Specifications
| Product Dimensions: | 27.75" H x 20.25" W x 1.75" D |
| Product Color: | Brown |
| Product Finish: | Brown |
| Product Material: | Wood |
| Product Style: | Bohemian |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 321306 |
| Product UPC: | 614486189151 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $58.05
-65%$58.05
$20.32More Images


Dark Wood Hexagonal Frame Wall Mirror By Homeroots
Add an accent mirror to a wall and it will never look the same. Mirrors are fantastic accent pieces to work into your home's design. They come in all shapes and sizes, but this geometric, hexagonal mirror is the perfect reflection of your modern taste.
Specifications
| Product Dimensions: | 27.75" H x 20.25" W x 1.75" D |
| Product Color: | Brown |
| Product Finish: | Brown |
| Product Material: | Wood |
| Product Style: | Bohemian |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 321306 |
| Product UPC: | 614486189151 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Add an accent mirror to a wall and it will never look the same. Mirrors are fantastic accent pieces to work into your home's design. They come in all shapes and sizes, but this geometric, hexagonal mirror is the perfect reflection of your modern taste.
Specifications
| Product Dimensions: | 27.75" H x 20.25" W x 1.75" D |
| Product Color: | Brown |
| Product Finish: | Brown |
| Product Material: | Wood |
| Product Style: | Bohemian |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 321306 |
| Product UPC: | 614486189151 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























