
Dark Walnut legs End Table with Rectangular Clear Glass Top By Homeroots
This table is complete with clear top glass and frosted bottom glass with dark walnut legs to finish the look.
Specifications
| Product Category: | End Tables |
| Product Dimensions: | 26in W x 26in D x 18in H |
| Product Material: | Glass |
| Base Material: | Solid Manufactured Wood |
| Top Material: | Glass |
| Product Color: | Dark Walnut |
| Top Color: | Clear |
| Top Shape: | Square |
| Folding: | No |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 383884 |
| Product UPC: | 4512822755731 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Dark Walnut Legs End Table |
| Walnut Legs End Table Rectangular |
| Walnut Legs End Table |
| End Table Rectangular Clear Glass |
| Dark Walnut Legs End |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
More Images

Dark Walnut legs End Table with Rectangular Clear Glass Top By Homeroots
This table is complete with clear top glass and frosted bottom glass with dark walnut legs to finish the look.
Specifications
| Product Category: | End Tables |
| Product Dimensions: | 26in W x 26in D x 18in H |
| Product Material: | Glass |
| Base Material: | Solid Manufactured Wood |
| Top Material: | Glass |
| Product Color: | Dark Walnut |
| Top Color: | Clear |
| Top Shape: | Square |
| Folding: | No |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 383884 |
| Product UPC: | 4512822755731 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Dark Walnut Legs End Table |
| Walnut Legs End Table Rectangular |
| Walnut Legs End Table |
| End Table Rectangular Clear Glass |
| Dark Walnut Legs End |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This table is complete with clear top glass and frosted bottom glass with dark walnut legs to finish the look.
Specifications
| Product Category: | End Tables |
| Product Dimensions: | 26in W x 26in D x 18in H |
| Product Material: | Glass |
| Base Material: | Solid Manufactured Wood |
| Top Material: | Glass |
| Product Color: | Dark Walnut |
| Top Color: | Clear |
| Top Shape: | Square |
| Folding: | No |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 383884 |
| Product UPC: | 4512822755731 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Dark Walnut Legs End Table |
| Walnut Legs End Table Rectangular |
| Walnut Legs End Table |
| End Table Rectangular Clear Glass |
| Dark Walnut Legs End |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























