
Dark Taupe Particle Board Storage Accent Table By Homeroots
Enhance your living space with this simple and elegant multi-functional rectangular accent table. Finished in a sophisticated dark taupe wood-look, it can easily fit in a living room, family room or den as a convenient end/side table or in a bedroom as a
Specifications
| Product Category: | Accent Tables |
| Product Dimensions: | 14in W x 17.25in D x 24.25in H |
| Product Material: | Particleboard |
| Product Color: | Dark Taupe |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 332735 |
| Product UPC: | 4512822773322 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Particle Board Storage Accent Table |
| Board Storage Accent Table |
| 25 Dark Taupe Particle Board |
| Dark Taupe Particle Board Storage |
| Particle Board Storage |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $112.64
-65%$112.64
$39.42More Images



Dark Taupe Particle Board Storage Accent Table By Homeroots
Enhance your living space with this simple and elegant multi-functional rectangular accent table. Finished in a sophisticated dark taupe wood-look, it can easily fit in a living room, family room or den as a convenient end/side table or in a bedroom as a
Specifications
| Product Category: | Accent Tables |
| Product Dimensions: | 14in W x 17.25in D x 24.25in H |
| Product Material: | Particleboard |
| Product Color: | Dark Taupe |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 332735 |
| Product UPC: | 4512822773322 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Particle Board Storage Accent Table |
| Board Storage Accent Table |
| 25 Dark Taupe Particle Board |
| Dark Taupe Particle Board Storage |
| Particle Board Storage |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Enhance your living space with this simple and elegant multi-functional rectangular accent table. Finished in a sophisticated dark taupe wood-look, it can easily fit in a living room, family room or den as a convenient end/side table or in a bedroom as a
Specifications
| Product Category: | Accent Tables |
| Product Dimensions: | 14in W x 17.25in D x 24.25in H |
| Product Material: | Particleboard |
| Product Color: | Dark Taupe |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 332735 |
| Product UPC: | 4512822773322 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Particle Board Storage Accent Table |
| Board Storage Accent Table |
| 25 Dark Taupe Particle Board |
| Dark Taupe Particle Board Storage |
| Particle Board Storage |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























