
Dark Taupe Particle Board Hollow Core Drawers Office Cabinet By Homeroots
This mobile stand is the perfect combination of contemporary design and functionality. Finished in a dark taupe wood-look with sleek lines and thick panels, this cabinet will add modern appeal to any home office. It features two drawers for added storage,
Specifications
| Product Category: | Drawers |
| Product Dimensions: | 23 H x 17.75 W x 17.75 D |
| Product Color: | Dark Taupe |
| Product Material: | Particleboard |
| Product Assembly: | Y |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product SKU: | 333356 |
| Product UPC: | 4512822773698 |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Core Drawers Office Cabinet |
| Drawers Office Cabinet |
| Hollow Core Drawers Office Cabinet |
| 17 75 17 75 |
| Board Hollow Core Drawers Office |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $206.63
-65%$206.63
$72.32More Images



Dark Taupe Particle Board Hollow Core Drawers Office Cabinet By Homeroots
This mobile stand is the perfect combination of contemporary design and functionality. Finished in a dark taupe wood-look with sleek lines and thick panels, this cabinet will add modern appeal to any home office. It features two drawers for added storage,
Specifications
| Product Category: | Drawers |
| Product Dimensions: | 23 H x 17.75 W x 17.75 D |
| Product Color: | Dark Taupe |
| Product Material: | Particleboard |
| Product Assembly: | Y |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product SKU: | 333356 |
| Product UPC: | 4512822773698 |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Core Drawers Office Cabinet |
| Drawers Office Cabinet |
| Hollow Core Drawers Office Cabinet |
| 17 75 17 75 |
| Board Hollow Core Drawers Office |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This mobile stand is the perfect combination of contemporary design and functionality. Finished in a dark taupe wood-look with sleek lines and thick panels, this cabinet will add modern appeal to any home office. It features two drawers for added storage,
Specifications
| Product Category: | Drawers |
| Product Dimensions: | 23 H x 17.75 W x 17.75 D |
| Product Color: | Dark Taupe |
| Product Material: | Particleboard |
| Product Assembly: | Y |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product SKU: | 333356 |
| Product UPC: | 4512822773698 |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Core Drawers Office Cabinet |
| Drawers Office Cabinet |
| Hollow Core Drawers Office Cabinet |
| 17 75 17 75 |
| Board Hollow Core Drawers Office |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























