
Dark Taupe Black Mdf Metal Accent Table By Homeroots
Simple and functional, a side accent table for every room is what you will find in this mixed material furniture piece. Framed in a sturdy rich black metal showcasing contemporary lines and contrasting with a dark taupe wood-look rectangular tabletop in q
Specifications
| Product Category: | Accent Tables |
| Product Dimensions: | 11.75in W x 23.75in D x 22in H |
| Product Material: | Mdf |
| Product Color: | Dark Taupe, Black |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 332703 |
| Product UPC: | 4512822769158 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Black Mdf Metal Accent Table |
| Metal Accent Table |
| Mdf Metal Accent Table |
| 22 Dark Taupe Black Mdf |
| Black Mdf Metal |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $88.11
-65%$88.11
$30.84More Images



Dark Taupe Black Mdf Metal Accent Table By Homeroots
Simple and functional, a side accent table for every room is what you will find in this mixed material furniture piece. Framed in a sturdy rich black metal showcasing contemporary lines and contrasting with a dark taupe wood-look rectangular tabletop in q
Specifications
| Product Category: | Accent Tables |
| Product Dimensions: | 11.75in W x 23.75in D x 22in H |
| Product Material: | Mdf |
| Product Color: | Dark Taupe, Black |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 332703 |
| Product UPC: | 4512822769158 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Black Mdf Metal Accent Table |
| Metal Accent Table |
| Mdf Metal Accent Table |
| 22 Dark Taupe Black Mdf |
| Black Mdf Metal |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Simple and functional, a side accent table for every room is what you will find in this mixed material furniture piece. Framed in a sturdy rich black metal showcasing contemporary lines and contrasting with a dark taupe wood-look rectangular tabletop in q
Specifications
| Product Category: | Accent Tables |
| Product Dimensions: | 11.75in W x 23.75in D x 22in H |
| Product Material: | Mdf |
| Product Color: | Dark Taupe, Black |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 332703 |
| Product UPC: | 4512822769158 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Black Mdf Metal Accent Table |
| Metal Accent Table |
| Mdf Metal Accent Table |
| 22 Dark Taupe Black Mdf |
| Black Mdf Metal |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























