
Dark Gray Wood Queen Bed By Homeroots
Bring casual elegance into your home with the bed. An eye-catching sleigh bed lies at the heart of this classic bedroom set. Finished in a classic finish, this simple moldings bed adds subtle style and appealing detail to each piece.
Specifications
| Product Category: | Beds |
| Product Dimensions: | 47 H x 62 W x 90 D |
| Product Material: | Wood |
| Finish: | Dark Gray |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 347118 |
| Product UPC: | 4512839708911 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Wood Queen Bed |
| 47 Dark Gray Wood Queen |
| Dark Gray Wood Queen Bed |
| Gray Wood Queen Bed |
| Dark Gray Wood Queen |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $819.03
-65%$819.03
$286.66More Images


Dark Gray Wood Queen Bed By Homeroots
Bring casual elegance into your home with the bed. An eye-catching sleigh bed lies at the heart of this classic bedroom set. Finished in a classic finish, this simple moldings bed adds subtle style and appealing detail to each piece.
Specifications
| Product Category: | Beds |
| Product Dimensions: | 47 H x 62 W x 90 D |
| Product Material: | Wood |
| Finish: | Dark Gray |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 347118 |
| Product UPC: | 4512839708911 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Wood Queen Bed |
| 47 Dark Gray Wood Queen |
| Dark Gray Wood Queen Bed |
| Gray Wood Queen Bed |
| Dark Gray Wood Queen |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Bring casual elegance into your home with the bed. An eye-catching sleigh bed lies at the heart of this classic bedroom set. Finished in a classic finish, this simple moldings bed adds subtle style and appealing detail to each piece.
Specifications
| Product Category: | Beds |
| Product Dimensions: | 47 H x 62 W x 90 D |
| Product Material: | Wood |
| Finish: | Dark Gray |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 347118 |
| Product UPC: | 4512839708911 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Wood Queen Bed |
| 47 Dark Gray Wood Queen |
| Dark Gray Wood Queen Bed |
| Gray Wood Queen Bed |
| Dark Gray Wood Queen |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























