
Dark Gray Leather Sectional By Homeroots
Sectional, chaise on left when facing, dark gray top grain Italian leather
Specifications
| Product Category: | Sofas |
| Product Dimensions: | 110in W x 88in D x 29in H |
| Product Material: | Leather |
| Product Color: | Dark Gray |
| Finish: | Polished |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 372109 |
| Product UPC: | 4512839464411 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| 37 Dark Gray Leather Sectional |
| Gray Leather Sectional |
| Dark Gray Leather Sectional |
| 29 37 Dark Gray Leather |
| 37 Dark Gray Leather |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $5,139.18
-65%$5,139.18
$1,798.71More Images





Dark Gray Leather Sectional By Homeroots
Sectional, chaise on left when facing, dark gray top grain Italian leather
Specifications
| Product Category: | Sofas |
| Product Dimensions: | 110in W x 88in D x 29in H |
| Product Material: | Leather |
| Product Color: | Dark Gray |
| Finish: | Polished |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 372109 |
| Product UPC: | 4512839464411 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| 37 Dark Gray Leather Sectional |
| Gray Leather Sectional |
| Dark Gray Leather Sectional |
| 29 37 Dark Gray Leather |
| 37 Dark Gray Leather |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Sectional, chaise on left when facing, dark gray top grain Italian leather
Specifications
| Product Category: | Sofas |
| Product Dimensions: | 110in W x 88in D x 29in H |
| Product Material: | Leather |
| Product Color: | Dark Gray |
| Finish: | Polished |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 372109 |
| Product UPC: | 4512839464411 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| 37 Dark Gray Leather Sectional |
| Gray Leather Sectional |
| Dark Gray Leather Sectional |
| 29 37 Dark Gray Leather |
| 37 Dark Gray Leather |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy























