
Dark Brown Solid Mango Wood Finish TV Stand Media Console With 2 Doors And 2 Open Shelves By Homeroots
Dark Brown Solid Mango Wood Finish TV Stand Media Console With 2 Doors And 2 Open Shelves By Homeroots
This is a media console made from Indian mango wood with embossed diamond pattern doors.|Dark Brown Solid Mango Wood Finish TV Stand Media Console With 2 Doors And 2 Open Shelves
Specifications
| Product Category: | Console Tables |
| Product Dimensions: | 16in W x 70.5in D x 23.3in H |
| Product Material: | Wood |
| Base Material: | Solid Wood |
| Top Material: | Solid Wood |
| Product Color: | Medium Brown, Dark Brown |
| Top Color: | Brown |
| Top Shape: | Rectangular |
| Assembly Required: | No |
| Product SKU: | 380227 |
| Product UPC: | 4512822853536 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Solid Mango Wood Finish Tv |
| Media Console Doors Open Shelves |
| Wood Finish Tv Stand Media |
| Mango Wood Finish Tv Stand |
| Mango Wood Finish Tv |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
More Images





Dark Brown Solid Mango Wood Finish TV Stand Media Console With 2 Doors And 2 Open Shelves By Homeroots
This is a media console made from Indian mango wood with embossed diamond pattern doors.|Dark Brown Solid Mango Wood Finish TV Stand Media Console With 2 Doors And 2 Open Shelves
Specifications
| Product Category: | Console Tables |
| Product Dimensions: | 16in W x 70.5in D x 23.3in H |
| Product Material: | Wood |
| Base Material: | Solid Wood |
| Top Material: | Solid Wood |
| Product Color: | Medium Brown, Dark Brown |
| Top Color: | Brown |
| Top Shape: | Rectangular |
| Assembly Required: | No |
| Product SKU: | 380227 |
| Product UPC: | 4512822853536 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Solid Mango Wood Finish Tv |
| Media Console Doors Open Shelves |
| Wood Finish Tv Stand Media |
| Mango Wood Finish Tv Stand |
| Mango Wood Finish Tv |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This is a media console made from Indian mango wood with embossed diamond pattern doors.|Dark Brown Solid Mango Wood Finish TV Stand Media Console With 2 Doors And 2 Open Shelves
Specifications
| Product Category: | Console Tables |
| Product Dimensions: | 16in W x 70.5in D x 23.3in H |
| Product Material: | Wood |
| Base Material: | Solid Wood |
| Top Material: | Solid Wood |
| Product Color: | Medium Brown, Dark Brown |
| Top Color: | Brown |
| Top Shape: | Rectangular |
| Assembly Required: | No |
| Product SKU: | 380227 |
| Product UPC: | 4512822853536 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Solid Mango Wood Finish Tv |
| Media Console Doors Open Shelves |
| Wood Finish Tv Stand Media |
| Mango Wood Finish Tv Stand |
| Mango Wood Finish Tv |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























