
Dark Brown Solid Mango Wood Finish Sideboard With 4 Cabinet Doors By Homeroots - 380241
This is a beautifully styled, wooden sideboard featuring closed-compartment style storage.|Dark Brown Solid Mango Wood Finish Sideboard With 4 Cabinet Doors
Specifications
| Product Category: | Cabinets |
| Product Dimensions: | 72in W x 15in D x 35in H |
| Product Material: | Wood |
| Shelves Included: | Yes |
| Shelf Material: | Wood |
| Product Color: | Dark/Medium Brown |
| Drawers Included: | No |
| Lighting Included: | No |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822853383 |
| Product SKU: | 380241 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Mango Wood Finish Sideboard Cabinet |
| Wood Finish Sideboard Cabinet Doors |
| Solid Mango Wood Finish Sideboard |
| Mango Wood Finish Sideboard |
| Wood Finish Sideboard Cabinet |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
More Images




Dark Brown Solid Mango Wood Finish Sideboard With 4 Cabinet Doors By Homeroots - 380241
This is a beautifully styled, wooden sideboard featuring closed-compartment style storage.|Dark Brown Solid Mango Wood Finish Sideboard With 4 Cabinet Doors
Specifications
| Product Category: | Cabinets |
| Product Dimensions: | 72in W x 15in D x 35in H |
| Product Material: | Wood |
| Shelves Included: | Yes |
| Shelf Material: | Wood |
| Product Color: | Dark/Medium Brown |
| Drawers Included: | No |
| Lighting Included: | No |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822853383 |
| Product SKU: | 380241 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Mango Wood Finish Sideboard Cabinet |
| Wood Finish Sideboard Cabinet Doors |
| Solid Mango Wood Finish Sideboard |
| Mango Wood Finish Sideboard |
| Wood Finish Sideboard Cabinet |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This is a beautifully styled, wooden sideboard featuring closed-compartment style storage.|Dark Brown Solid Mango Wood Finish Sideboard With 4 Cabinet Doors
Specifications
| Product Category: | Cabinets |
| Product Dimensions: | 72in W x 15in D x 35in H |
| Product Material: | Wood |
| Shelves Included: | Yes |
| Shelf Material: | Wood |
| Product Color: | Dark/Medium Brown |
| Drawers Included: | No |
| Lighting Included: | No |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822853383 |
| Product SKU: | 380241 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Mango Wood Finish Sideboard Cabinet |
| Wood Finish Sideboard Cabinet Doors |
| Solid Mango Wood Finish Sideboard |
| Mango Wood Finish Sideboard |
| Wood Finish Sideboard Cabinet |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























