
Daniella End Table By LumiSource
Get a mixed material modern look with the Daniella End Table by LumiSource. With a round natural wood top, black metal frame, and faux marble shelf, this end table will look great in any room of the house.
Specifications
| Product Category: | Occasional Tables |
| Product Dimensions | 18"L × 18"W × 17.5"H |
| Shelf Height | 11.5" |
| Table Top Thickness | 2.5" |
| Product Material: | Metal, Marble, Wood |
| Product Color: | Black Metal, Natural Wood, Black Marble |
| Product SKU: | TE-DNLA BKNABK |
| Product UPC: | 681144140519 |
| Shipping Type: | Small Pracel |
| Brand: | LumiSource |
Additional Information
| Indoor Use Only, 100 Lbs. Weight Limit, Assembly Required |
| Contemporary modern styling |
| Fixed height |
| Round natural wood top |
| Black metal frame |
| Faux marble shelf |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $52.50
-65%$52.50
$18.38More Images




Daniella End Table By LumiSource
Get a mixed material modern look with the Daniella End Table by LumiSource. With a round natural wood top, black metal frame, and faux marble shelf, this end table will look great in any room of the house.
Specifications
| Product Category: | Occasional Tables |
| Product Dimensions | 18"L × 18"W × 17.5"H |
| Shelf Height | 11.5" |
| Table Top Thickness | 2.5" |
| Product Material: | Metal, Marble, Wood |
| Product Color: | Black Metal, Natural Wood, Black Marble |
| Product SKU: | TE-DNLA BKNABK |
| Product UPC: | 681144140519 |
| Shipping Type: | Small Pracel |
| Brand: | LumiSource |
Additional Information
| Indoor Use Only, 100 Lbs. Weight Limit, Assembly Required |
| Contemporary modern styling |
| Fixed height |
| Round natural wood top |
| Black metal frame |
| Faux marble shelf |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Get a mixed material modern look with the Daniella End Table by LumiSource. With a round natural wood top, black metal frame, and faux marble shelf, this end table will look great in any room of the house.
Specifications
| Product Category: | Occasional Tables |
| Product Dimensions | 18"L × 18"W × 17.5"H |
| Shelf Height | 11.5" |
| Table Top Thickness | 2.5" |
| Product Material: | Metal, Marble, Wood |
| Product Color: | Black Metal, Natural Wood, Black Marble |
| Product SKU: | TE-DNLA BKNABK |
| Product UPC: | 681144140519 |
| Shipping Type: | Small Pracel |
| Brand: | LumiSource |
Additional Information
| Indoor Use Only, 100 Lbs. Weight Limit, Assembly Required |
| Contemporary modern styling |
| Fixed height |
| Round natural wood top |
| Black metal frame |
| Faux marble shelf |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























