
Cyclider Black Metal With Two Wooden Shelves Bar Cart By Homeroots
Is A Spectacular Rolling Cart Featuring Two Oval-Shaped Wooden Shelves Held In Place By A Unique Metal Chassis.
Specifications
| Product Category: | Bar Carts |
| Product Dimensions: | 15.35in W x 34.65in D x 34.25in H |
| Product Material: | Metal |
| Product Color: | Black/Brown |
| Shape: | Round |
| Cabinets Included: | No |
| Drawers Included: | No |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822895536 |
| Product SKU: | 376019 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Cyclider Black Metal Wooden Shelves |
| Metal Wooden Shelves Bar Cart |
| Cyclider Black Metal Wooden |
| Black Metal Wooden Shelves Bar |
| Black Metal Wooden Shelves |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $430.95
-65%$430.95
$150.83More Images





Cyclider Black Metal With Two Wooden Shelves Bar Cart By Homeroots
Is A Spectacular Rolling Cart Featuring Two Oval-Shaped Wooden Shelves Held In Place By A Unique Metal Chassis.
Specifications
| Product Category: | Bar Carts |
| Product Dimensions: | 15.35in W x 34.65in D x 34.25in H |
| Product Material: | Metal |
| Product Color: | Black/Brown |
| Shape: | Round |
| Cabinets Included: | No |
| Drawers Included: | No |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822895536 |
| Product SKU: | 376019 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Cyclider Black Metal Wooden Shelves |
| Metal Wooden Shelves Bar Cart |
| Cyclider Black Metal Wooden |
| Black Metal Wooden Shelves Bar |
| Black Metal Wooden Shelves |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Is A Spectacular Rolling Cart Featuring Two Oval-Shaped Wooden Shelves Held In Place By A Unique Metal Chassis.
Specifications
| Product Category: | Bar Carts |
| Product Dimensions: | 15.35in W x 34.65in D x 34.25in H |
| Product Material: | Metal |
| Product Color: | Black/Brown |
| Shape: | Round |
| Cabinets Included: | No |
| Drawers Included: | No |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822895536 |
| Product SKU: | 376019 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Cyclider Black Metal Wooden Shelves |
| Metal Wooden Shelves Bar Cart |
| Cyclider Black Metal Wooden |
| Black Metal Wooden Shelves Bar |
| Black Metal Wooden Shelves |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























