
Cream Fabric Wrap With Medium Brown Wooden Frame Dining Chair By Homeroots
Cream Fabric Wrap w/ Medium Brown Wooden Frame Dining Chair|Cream Fabric Wrap with Medium Brown Wooden Frame Dining Chair
Specifications
| Product Category: | Dining Chairs |
| Product Dimensions: | 22in W x 23in D x 31.5in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Brown |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822852355 |
| Product SKU: | 380436 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Cream Fabric Wrap Medium Brown |
| Wooden Frame Dining Chair |
| Cream Fabric Wrap |
| Brown Wooden Frame Dining Chair |
| Fabric Wrap Medium Brown Wooden |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $704.13
-65%$704.13
$246.45More Images






Cream Fabric Wrap With Medium Brown Wooden Frame Dining Chair By Homeroots
Cream Fabric Wrap w/ Medium Brown Wooden Frame Dining Chair|Cream Fabric Wrap with Medium Brown Wooden Frame Dining Chair
Specifications
| Product Category: | Dining Chairs |
| Product Dimensions: | 22in W x 23in D x 31.5in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Brown |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822852355 |
| Product SKU: | 380436 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Cream Fabric Wrap Medium Brown |
| Wooden Frame Dining Chair |
| Cream Fabric Wrap |
| Brown Wooden Frame Dining Chair |
| Fabric Wrap Medium Brown Wooden |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Cream Fabric Wrap w/ Medium Brown Wooden Frame Dining Chair|Cream Fabric Wrap with Medium Brown Wooden Frame Dining Chair
Specifications
| Product Category: | Dining Chairs |
| Product Dimensions: | 22in W x 23in D x 31.5in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Brown |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822852355 |
| Product SKU: | 380436 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Cream Fabric Wrap Medium Brown |
| Wooden Frame Dining Chair |
| Cream Fabric Wrap |
| Brown Wooden Frame Dining Chair |
| Fabric Wrap Medium Brown Wooden |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























