
Cream Fabric Wrap With Gold Metal Frame Dining Chair By Homeroots
Cream Fabric Wrap w/ Gold Metal Frame Dining Chair|Cream Fabric Wrap with Gold Metal Frame Dining Chair
Specifications
| Product Category: | Dining Chairs |
| Product Dimensions: | 25.3in W x 23in D x 32.8in H |
| Product Material: | Metal |
| Product Color: | Gold |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822852577 |
| Product SKU: | 380414 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Cream Fabric Wrap Gold Metal |
| Gold Metal Frame Dining Chair |
| Wrap Gold Metal Frame Dining |
| Cream Fabric Wrap |
| Cream Fabric Wrap Gold |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $482.10
-65%$482.10
$168.73More Images







Cream Fabric Wrap With Gold Metal Frame Dining Chair By Homeroots
Cream Fabric Wrap w/ Gold Metal Frame Dining Chair|Cream Fabric Wrap with Gold Metal Frame Dining Chair
Specifications
| Product Category: | Dining Chairs |
| Product Dimensions: | 25.3in W x 23in D x 32.8in H |
| Product Material: | Metal |
| Product Color: | Gold |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822852577 |
| Product SKU: | 380414 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Cream Fabric Wrap Gold Metal |
| Gold Metal Frame Dining Chair |
| Wrap Gold Metal Frame Dining |
| Cream Fabric Wrap |
| Cream Fabric Wrap Gold |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Cream Fabric Wrap w/ Gold Metal Frame Dining Chair|Cream Fabric Wrap with Gold Metal Frame Dining Chair
Specifications
| Product Category: | Dining Chairs |
| Product Dimensions: | 25.3in W x 23in D x 32.8in H |
| Product Material: | Metal |
| Product Color: | Gold |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822852577 |
| Product SKU: | 380414 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Cream Fabric Wrap Gold Metal |
| Gold Metal Frame Dining Chair |
| Wrap Gold Metal Frame Dining |
| Cream Fabric Wrap |
| Cream Fabric Wrap Gold |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























