
Cream Fabric Wrap With Brown Wooden Base Dining Chair By Homeroots - 380416
Cream Fabric Wrap w/ Brown Wooden Base Dining Chair|Cream Fabric Wrap with Brown Wooden Base Dining Chair
Specifications
| Product Category: | Dining Chairs |
| Product Dimensions: | 21.5in W x 22.5in D x 32.3in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Brown |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822852553 |
| Product SKU: | 380416 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Cream Fabric Wrap Brown Wooden |
| Brown Wooden Base Dining Chair |
| Wrap Brown Wooden Base Dining |
| Cream Fabric Wrap |
| Cream Fabric Wrap Brown |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $478.53
-65%$478.53
$167.49More Images








Cream Fabric Wrap With Brown Wooden Base Dining Chair By Homeroots - 380416
Cream Fabric Wrap w/ Brown Wooden Base Dining Chair|Cream Fabric Wrap with Brown Wooden Base Dining Chair
Specifications
| Product Category: | Dining Chairs |
| Product Dimensions: | 21.5in W x 22.5in D x 32.3in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Brown |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822852553 |
| Product SKU: | 380416 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Cream Fabric Wrap Brown Wooden |
| Brown Wooden Base Dining Chair |
| Wrap Brown Wooden Base Dining |
| Cream Fabric Wrap |
| Cream Fabric Wrap Brown |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Cream Fabric Wrap w/ Brown Wooden Base Dining Chair|Cream Fabric Wrap with Brown Wooden Base Dining Chair
Specifications
| Product Category: | Dining Chairs |
| Product Dimensions: | 21.5in W x 22.5in D x 32.3in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Brown |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822852553 |
| Product SKU: | 380416 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Cream Fabric Wrap Brown Wooden |
| Brown Wooden Base Dining Chair |
| Wrap Brown Wooden Base Dining |
| Cream Fabric Wrap |
| Cream Fabric Wrap Brown |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























