✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Cream Fabric Wrap With Brown Wooden Base Dining Chair By Homeroots - 380415
Cream Fabric Wrap w/ Brown Wooden Base Dining Chair|Cream Fabric Wrap with Brown Wooden Base Dining Chair
Specifications
| Product Category: | Dining Chairs |
| Product Dimensions: | 21.8in W x 23.3in D x 32.3in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Brown |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822852560 |
| Product SKU: | 380415 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Cream Fabric Wrap Brown Wooden |
| Brown Wooden Base Dining Chair |
| Wrap Brown Wooden Base Dining |
| Cream Fabric Wrap |
| Cream Fabric Wrap Brown |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
$202.73
Original: $579.24
-65%Cream Fabric Wrap With Brown Wooden Base Dining Chair By Homeroots - 380415—
$579.24
$202.73More Images







Cream Fabric Wrap With Brown Wooden Base Dining Chair By Homeroots - 380415
Cream Fabric Wrap w/ Brown Wooden Base Dining Chair|Cream Fabric Wrap with Brown Wooden Base Dining Chair
Specifications
| Product Category: | Dining Chairs |
| Product Dimensions: | 21.8in W x 23.3in D x 32.3in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Brown |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822852560 |
| Product SKU: | 380415 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Cream Fabric Wrap Brown Wooden |
| Brown Wooden Base Dining Chair |
| Wrap Brown Wooden Base Dining |
| Cream Fabric Wrap |
| Cream Fabric Wrap Brown |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Cream Fabric Wrap w/ Brown Wooden Base Dining Chair|Cream Fabric Wrap with Brown Wooden Base Dining Chair
Specifications
| Product Category: | Dining Chairs |
| Product Dimensions: | 21.8in W x 23.3in D x 32.3in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Brown |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822852560 |
| Product SKU: | 380415 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Cream Fabric Wrap Brown Wooden |
| Brown Wooden Base Dining Chair |
| Wrap Brown Wooden Base Dining |
| Cream Fabric Wrap |
| Cream Fabric Wrap Brown |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























