
Cream Fabric Wrap With Brown Solid Wood Base Dining Chair By Homeroots
Cream Fabric Wrap w/ Brown Solid Wood Base Dining Chair|Cream Fabric Wrap with Brown Solid Wood Base Dining Chair
Specifications
| Product Category: | Dining Chairs |
| Product Dimensions: | 18.5in W x 18.5in D x 33.3in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Brown |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822852324 |
| Product SKU: | 380439 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Cream Fabric Wrap Brown Solid |
| Wood Base Dining Chair |
| Cream Fabric Wrap Brown |
| Cream Fabric Wrap |
| Fabric Wrap Brown Solid Wood |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $466.36
-65%$466.36
$163.23More Images







Cream Fabric Wrap With Brown Solid Wood Base Dining Chair By Homeroots
Cream Fabric Wrap w/ Brown Solid Wood Base Dining Chair|Cream Fabric Wrap with Brown Solid Wood Base Dining Chair
Specifications
| Product Category: | Dining Chairs |
| Product Dimensions: | 18.5in W x 18.5in D x 33.3in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Brown |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822852324 |
| Product SKU: | 380439 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Cream Fabric Wrap Brown Solid |
| Wood Base Dining Chair |
| Cream Fabric Wrap Brown |
| Cream Fabric Wrap |
| Fabric Wrap Brown Solid Wood |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Cream Fabric Wrap w/ Brown Solid Wood Base Dining Chair|Cream Fabric Wrap with Brown Solid Wood Base Dining Chair
Specifications
| Product Category: | Dining Chairs |
| Product Dimensions: | 18.5in W x 18.5in D x 33.3in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Brown |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822852324 |
| Product SKU: | 380439 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Cream Fabric Wrap Brown Solid |
| Wood Base Dining Chair |
| Cream Fabric Wrap Brown |
| Cream Fabric Wrap |
| Fabric Wrap Brown Solid Wood |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























