
Cream Fabric Wrap With Blonde Wooden Frame Dining Chair By Homeroots
Cream Fabric Wrap w/ Blonde Wooden Frame Dining Chair|Cream Fabric Wrap with Blonde Wooden Frame Dining Chair
Specifications
| Product Category: | Dining Chairs |
| Product Dimensions: | 22in W x 23in D x 31.5in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Blonde |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822852256 |
| Product SKU: | 380446 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Cream Fabric Wrap Blonde Wooden |
| Blonde Wooden Frame Dining Chair |
| Wrap Blonde Wooden Frame Dining |
| Cream Fabric Wrap |
| Fabric Wrap Blonde Wooden Frame |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $704.13
-65%$704.13
$246.45More Images






Cream Fabric Wrap With Blonde Wooden Frame Dining Chair By Homeroots
Cream Fabric Wrap w/ Blonde Wooden Frame Dining Chair|Cream Fabric Wrap with Blonde Wooden Frame Dining Chair
Specifications
| Product Category: | Dining Chairs |
| Product Dimensions: | 22in W x 23in D x 31.5in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Blonde |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822852256 |
| Product SKU: | 380446 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Cream Fabric Wrap Blonde Wooden |
| Blonde Wooden Frame Dining Chair |
| Wrap Blonde Wooden Frame Dining |
| Cream Fabric Wrap |
| Fabric Wrap Blonde Wooden Frame |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Cream Fabric Wrap w/ Blonde Wooden Frame Dining Chair|Cream Fabric Wrap with Blonde Wooden Frame Dining Chair
Specifications
| Product Category: | Dining Chairs |
| Product Dimensions: | 22in W x 23in D x 31.5in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Blonde |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822852256 |
| Product SKU: | 380446 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Cream Fabric Wrap Blonde Wooden |
| Blonde Wooden Frame Dining Chair |
| Wrap Blonde Wooden Frame Dining |
| Cream Fabric Wrap |
| Fabric Wrap Blonde Wooden Frame |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























