
Cream Fabric Wrap With Black Metal Frame Dining Chair By Homeroots
Cream Fabric Wrap w/ Black Metal Frame Dining Chair|Cream Fabric Wrap with Black Metal Frame Dining Chair
Specifications
| Product Category: | Dining Chairs |
| Product Dimensions: | 24in W x 19.8in D x 34in H |
| Product Material: | Metal |
| Product Color: | Black |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822852614 |
| Product SKU: | 380410 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Cream Fabric Wrap Black Metal |
| Black Metal Frame Dining Chair |
| Wrap Black Metal Frame Dining |
| Cream Fabric Wrap |
| Cream Fabric Wrap Black |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $533.29
-65%$533.29
$186.65More Images















Cream Fabric Wrap With Black Metal Frame Dining Chair By Homeroots
Cream Fabric Wrap w/ Black Metal Frame Dining Chair|Cream Fabric Wrap with Black Metal Frame Dining Chair
Specifications
| Product Category: | Dining Chairs |
| Product Dimensions: | 24in W x 19.8in D x 34in H |
| Product Material: | Metal |
| Product Color: | Black |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822852614 |
| Product SKU: | 380410 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Cream Fabric Wrap Black Metal |
| Black Metal Frame Dining Chair |
| Wrap Black Metal Frame Dining |
| Cream Fabric Wrap |
| Cream Fabric Wrap Black |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Cream Fabric Wrap w/ Black Metal Frame Dining Chair|Cream Fabric Wrap with Black Metal Frame Dining Chair
Specifications
| Product Category: | Dining Chairs |
| Product Dimensions: | 24in W x 19.8in D x 34in H |
| Product Material: | Metal |
| Product Color: | Black |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822852614 |
| Product SKU: | 380410 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Cream Fabric Wrap Black Metal |
| Black Metal Frame Dining Chair |
| Wrap Black Metal Frame Dining |
| Cream Fabric Wrap |
| Cream Fabric Wrap Black |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























