
Cream Fabric Slip Cover With Brown Wood Frame Dining Chair By Homeroots
Cream Fabric Slip-Cover w/ Brown Wood Frame Dining Chair|Cream Fabric Slip Cover with Brown Wood Frame Dining Chair
Specifications
| Product Category: | Dining Chairs |
| Product Dimensions: | 22in W x 23.5in D x 35.3in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Brown |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822852294 |
| Product SKU: | 380442 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Cream Fabric Slip Cover |
| Brown Wood Frame Dining Chair |
| Cream Fabric Slip Cover Brown |
| Fabric Slip Cover Brown Wood |
| Cover Brown Wood Frame Dining |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $621.24
-65%$621.24
$217.43More Images







Cream Fabric Slip Cover With Brown Wood Frame Dining Chair By Homeroots
Cream Fabric Slip-Cover w/ Brown Wood Frame Dining Chair|Cream Fabric Slip Cover with Brown Wood Frame Dining Chair
Specifications
| Product Category: | Dining Chairs |
| Product Dimensions: | 22in W x 23.5in D x 35.3in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Brown |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822852294 |
| Product SKU: | 380442 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Cream Fabric Slip Cover |
| Brown Wood Frame Dining Chair |
| Cream Fabric Slip Cover Brown |
| Fabric Slip Cover Brown Wood |
| Cover Brown Wood Frame Dining |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Cream Fabric Slip-Cover w/ Brown Wood Frame Dining Chair|Cream Fabric Slip Cover with Brown Wood Frame Dining Chair
Specifications
| Product Category: | Dining Chairs |
| Product Dimensions: | 22in W x 23.5in D x 35.3in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Brown |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822852294 |
| Product SKU: | 380442 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Cream Fabric Slip Cover |
| Brown Wood Frame Dining Chair |
| Cream Fabric Slip Cover Brown |
| Fabric Slip Cover Brown Wood |
| Cover Brown Wood Frame Dining |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























