
Cream Fabric Seat With Gold Iron Frame Dining Chair By Homeroots
Cream Fabric Seat w/ Gold Iron Frame Dining Chair|Cream Fabric Seat with Gold Iron Frame Dining Chair
Specifications
| Product Category: | Dining Chairs |
| Product Dimensions: | 21.1in W x 21.5in D x 28.7in H |
| Product Material: | Metal |
| Product Color: | Gold |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822852287 |
| Product SKU: | 380443 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Cream Fabric Seat Gold Iron |
| Gold Iron Frame Dining Chair |
| Cream Fabric Seat |
| Cream Fabric Seat Gold |
| Iron Frame Dining Chair |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $388.85
-65%$388.85
$136.10More Images








Cream Fabric Seat With Gold Iron Frame Dining Chair By Homeroots
Cream Fabric Seat w/ Gold Iron Frame Dining Chair|Cream Fabric Seat with Gold Iron Frame Dining Chair
Specifications
| Product Category: | Dining Chairs |
| Product Dimensions: | 21.1in W x 21.5in D x 28.7in H |
| Product Material: | Metal |
| Product Color: | Gold |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822852287 |
| Product SKU: | 380443 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Cream Fabric Seat Gold Iron |
| Gold Iron Frame Dining Chair |
| Cream Fabric Seat |
| Cream Fabric Seat Gold |
| Iron Frame Dining Chair |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Cream Fabric Seat w/ Gold Iron Frame Dining Chair|Cream Fabric Seat with Gold Iron Frame Dining Chair
Specifications
| Product Category: | Dining Chairs |
| Product Dimensions: | 21.1in W x 21.5in D x 28.7in H |
| Product Material: | Metal |
| Product Color: | Gold |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822852287 |
| Product SKU: | 380443 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Cream Fabric Seat Gold Iron |
| Gold Iron Frame Dining Chair |
| Cream Fabric Seat |
| Cream Fabric Seat Gold |
| Iron Frame Dining Chair |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























