
Contemporary Wood Frame mirror in Black By Homeroots
Contemporary mirror in Black is the perfect accent for your master bedroom. This features contemporary feel and the mirror helps to make small areas appear larger and more brightly lit.
Specifications
| Product Dimensions: | 35" H x 39" W x 1" D |
| Product Color: | Black |
| Product Finish: | Black |
| Product Material: | Wood |
| Product Style: | Contemporary |
| Product Shipping: | LTL |
| Product Assembly: | YES |
| Product SKU: | 376946 |
| Product UPC: | 4512822886374 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $369.44
-65%$369.44
$129.30Contemporary Wood Frame mirror in Black By Homeroots
Contemporary mirror in Black is the perfect accent for your master bedroom. This features contemporary feel and the mirror helps to make small areas appear larger and more brightly lit.
Specifications
| Product Dimensions: | 35" H x 39" W x 1" D |
| Product Color: | Black |
| Product Finish: | Black |
| Product Material: | Wood |
| Product Style: | Contemporary |
| Product Shipping: | LTL |
| Product Assembly: | YES |
| Product SKU: | 376946 |
| Product UPC: | 4512822886374 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Contemporary mirror in Black is the perfect accent for your master bedroom. This features contemporary feel and the mirror helps to make small areas appear larger and more brightly lit.
Specifications
| Product Dimensions: | 35" H x 39" W x 1" D |
| Product Color: | Black |
| Product Finish: | Black |
| Product Material: | Wood |
| Product Style: | Contemporary |
| Product Shipping: | LTL |
| Product Assembly: | YES |
| Product SKU: | 376946 |
| Product UPC: | 4512822886374 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























